Ürünlerimiz

E-bültene üye olun

Sizi Arayalım - Formu Doldurun

NOVOTECHNİK » EMS-LWH LİNEER POTANSİYOMETRE

 Alman Novotechnik Firmasının EMS-LWH Serisi Potansiyometrik Lineer Cetvelleri, potansiyometrik (rezistif) prensiple lineer olarak çalışır.LWH serisi lineer cetveller çok hassas olarak pozisyon ve hareketlerin direkt olarak ölçülmesinde kullanılırlar. Millerin dar yataklama toleransları ve özel kaplanmış yüzeyinden dolayı yüksek hızlarda ölçüm yapmak mümkündür.  

Potansiyometrik Lineer Cetveller polimer kaplı kaliteli rezistif yolları ve platin/gümüş kaplı çok tırnaklı yaylı kontakları sayesinde çok hassastırlar, yüksek linearitesi ile düzgün analog sinyal verirler ve çok uzun ömürlüdürler. Analog olmalarından dolayı elektrik kesilmelerinde pozisyon bilgilerini kaybetmezler, hızlı hareketlerde kaçırmazlar, her zaman doğru konum bilgilerini bilirler. Vibrasyon ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. Novotechnik, yüksek tekrarlanabilirlik değeri ile üretim kayıplarını minimuma indirir.

Eğer ölçülen değerlerin gösterilmesi veya pozisyon kontrolünde kullanılması istenirse bunun için gerekli olan gösterge veya Ölçü Kontrol Cihazlarımızda mevcuttur.

İstenirse analog çıkış yerine sinyal dönüştürücüler ile 0..10V veya 0/4..20mA dijital çıkışlıda olabilir.
 

 

PDF Dosyası   Teklif İsteyin
Medya Portakal