Ürünlerimiz

E-bültene üye olun

Sizi Arayalım - Formu Doldurun

GÜVENLİK RÖLELERİ PASPAS-KENARLIK-TAMPON » EMS-SKS GÜVENLİK RÖLELERİ

Bu Kontrol Üniteleri; Güvenlik Kenarlıkları, Güvenlik Paspasları veya Güvenlik Tamponları gibi Güvenlik Cihazları ile birlikte, insan ve ekipman korumasının gerekli olduğu her yerde kullanılmaktadır.

 
Burada tanımlanan Kontrol üniteleri,  hata tespiti ve güvenli çalışma için tüm gereksinimleri karşılayan "Durağan Akım Prensibine" uygun olarak çalışmaktadır. Durağan Akımı izlemek için, sinyal iletim hattının sonuna bir Sonlandırma Direnci monte edilir. Eğer akan akım kontrol ünitesinde ayarlanan akım değeri ile uyuşuyorsa, çıkış röleleri aktifleşir ve anahtarlama kontakları kapanır. Eğer güvenlik cihazı aktifleşir(paspasa basılması, kenarlığın veya tamponun bir şeye çarpması vs.) veya güvenlik devresi kesilirse, çıkış röleleri enerjisiz kalır ve anahtarlama kontakları açılır.
 
ASO Kontrol Üniteleri, EN 954-1 standardına göre Güvenlik Kategorisi 2 ve 3`ü karşılamaktadır, sertifika da almıştır. Röle kontaklarının durumları ve besleme gerilimi operatöre LED`ler ile gösterilmektedir.
 
Anahtarlama Ünitelerinin, kullanıma göre çok çeşitli modelleri vardır. Model yelpazesi, transparan kapaklı kutulu ünitelerden, kendinden sıkışmalı terminalli ve geçme kartlı tipleri de içermektedir.

 

 

PDF Dosyası   Teklif İsteyin
Medya Portakal