Ürünlerimiz

E-bültene üye olun

Sizi Arayalım - Formu Doldurun

NOVOTECHNİK » EMS-TEX LİNEER POTANSİYOMETRE

EMS-LWG modelinin ince tipi olan EMS-TEX serisi standart olarak çift tarafı mafsallıdır, dolayısı ile bu mafsallarından montaj edilirler ve böylece düz hareketlerin ölçümü hem de açısal hareketlerde açılımın ölçümü mümkündür. Bunun dışında ana gövdeden bağlantı montaj klemensleri ile de montaj yapılan ( ROD ) ve geri itme 
yaylı ( TASTER ) tipi modelleri de mevcuttur. 

Ayrıca önden flanşlı modelleri de vardır.  Bu cetvellerde potansiyometrik prensiple çalışırlar. Cetveller lazer ile traşlanmış hassas polimer kaplı kaliteli rezistif yolları ve platin/gümüş kaplı çok tırnaklı yaylı kontakları sayesinde çok hassastırlar, düzgün analog sinyal verirler ve çok uzun ömürlüdürler. Vibrasyon ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. Cetveller polimer kaplı kaliteli rezistif yolları ve platin/gümüş kaplı çok tırnaklı yaylı kontakları sayesinde çok hassastırlar, düzgün analog sinyal verirler ve çok uzun ömürlüdürler. Analog olmalarından dolayı elektrik kesilmelerinde pozisyon bilgilerini kaybetmezler, hızlı hareketlerde kaçırmazlar, her zaman doğru konum bilgilerini bilirler. Vibrasyon ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. 
 
Eğer ölçülen değerlerin gösterilmesi veya pozisyon kontrolünde kullanılması istenirse bunun için gerekli  olan gösterge veya Ölçü Kontrol Cihazlarımızda mevcuttur.

 

PDF Dosyası   Teklif İsteyin
Medya Portakal